Obrázek vrch

O mně

Dovoluji si Vám nabídnout  kosmetické služby a poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Již od roku 1991 se  zabývám péčí o pleť zaměřenou na odstraňování vrásek, léčbou akné, omlazovacími kůrami a v neposlední řadě prevencí onemocnění a předčasného stárnutí pleti.

Na ošetření používám hlavně aromaterapeutickou olejovou kosmetiku. Většina preparátů má 100% přírodní složení, obsahuje rostlinné oleje, éterické oleje a další rostlinné složky nejvyšší kvality (např. Karel Hadek, ATOK)

Používám také 100% ekologickou kosmetiku Mirra Lux. Neobsahuje žádné chemické konzervanty ani chemické vůně. Je vyrobena výhradně z přírodních surovin. Je výsledkem kosmického výzkumu. Aktivní částice jsou 500x menší než kožní buňky a působí přímo na buněčné úrovni.

V rámci kosmetického ošetření používám i kosmetický ultrazvukový masážní přístroj, který zvyšuje absorpci aktivních látek do hlubších vrstev pokožky.

Mimo kosmetických služeb nabízím ajurvédské masáže  pro regeneraci těla i duše, dále shiatsu masáže pro odstranění únavy a psychického napětí a pro obnovu průtoku energie  v meridiánech.

Dále poskytuji poradenství v oblasti zdravého životního stylu zaměřené na oblast výživy (makrobiotika s použitím poznatků z ajurvédské a čínské medicíny) a celkového odkyselení organizmu dle nejnovějších poznatků Petra Jentschury. V rámci poradenství pořádám i přednášky a kurzy s praktickými ukázkami zdravého vaření.

Svou pracovní dobu přizpůsobuji klientkám a jejich požadavkům.

Těším se na Vaši návštěvu.

DS Websites - výroba webových stránek   |