Obrázek vrch

Kosmetická masáž

Provádí se po dokonalé očistě obličeje. Příznivě působí na nervová zakončení kůže a tím příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Zlepší prokrvení kůže. Zlepšením přísunu kyslíku a živin se lépe odplavují produkty tkáňového metabolizmu, čímž se mírní také únava. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní nejstarší buňky. Tlakem masírujících prstů se odstraní mazové zátky a uvolní se vývody potních a mazových žláz. Urychlí se metabolizmus v kůži. Pokud masáž působí na mimické svaly mírně, odstraňuje se tím kyselina mléčná a tím klesá únava.

Kompletní péče o pleť s použitím přírodní kosmetiky

 - aromaterapeutická olejová kosmetika:

 Aromaterapie Karel Hadek, ATOK, Nobilis Tillia, Mirra Lux

- mikromasáž očního okolí; depilace včelím voskem, prodej ekologické kosmetiky a ekologicky šetrných úklidových prostředků Missiva, Eurona

   Aromaterapeutická olejová kosmetika Karl Hadek, ATOK a Nobilis Tillia je vyrobena šetrným způsobem tak, aby zůstala co nejvíce zachována biodynamika rostlinných surovin, které tyto výrobky tvoří.

   Kosmetika Mirra Lux neobsahuje žádné chemické konzervanty ani syntetické vůně, je vyrobena výhradně z přírodních surovin. Je výsledkem kosmického výzkumu. Aktivní částice jsou 500X menší, než kožní buňky a působí přímo na buněčné úrovni. Všechny výrobky mají potravinářské atesty (včetně krémů) a získaly četná ocenění na mezinárodních výstavách.

   Ošetření Mikromasáží očního okolí trvá přibližně 15 minut. Jde o jedinečné a ucelené ošetření, přizpůsobené potřebám očního okolí a schopné vrátit pokožce všechny její přirozené obranné funkce, což jí umožňuje znovu získat veškerou krásu. Mikromasáží se docílí zlepšení vrásek v okolí očí, sníží se nitrooční tlak, zmenší se váčky pod očima, zlepší se zprůchodnění dutin, zrak se zlepší až o půl dioptrie. A co nejdůležitější – kůže se promastí a oddálí se tak její ztenčení a vznik viditelných známek stárnutí. Zároveň se posiluje i obočí, které během let klesá.


Eva Jersáková

Nad obcí II č.64 Praha 4, Krč

Objednávky přijímám na telefonu: 605 783 513


DS Websites - výroba webových stránek   |